Misyon & Vizyon

Küreselleşme sürecinde inşaat ve ulaştırma sektörü, dünya üzerindeki tüm toplumların ekonomik ve sosyal yaşamda gelişmesinin temel öğelerinden biridir.

Özellikle artan nüfusla beraber karayoluna göre daha güvenli ve emisyon değerleri daha düşük olan demiryolu projelerinin artmasını zorunlu kılmaktadır.

Bundan dolayıdır ki gelişmiş veya gelişen toplumlarda insanlara kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmak hem rekabet ortamının hem de insanlık onurunun zorunluluğudur.

Murtezaoğlu İnş. San. ve Tic. A.Ş. çalışanları ile birlikte, seçkin bir hizmet sunmak ve sürekli gelişim için, titizlik duygusu ile çalışarak faaliyet gösterdiği alanlar ve yörelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamayı görev sayar.

Firmamız  tüm işleyiş sistemini, bir yandan sözleşmeyle taahhüt edilen işveren beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak, diğer yandan sürdürülebilir gelişimini koruyacak şekilde yürütmeyi hedeflemektedir

Bu çerçevede ;

  • Murtezaoğlu A.Ş. altyapı,üstyapı,demiryolu ve köprü projelerinde lider olmayı hedefleyen öncü bir firma ve marka olarak ‘bütüncül çözüm' hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet ve çözüm alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmeyi,
  • Yılların getirdiği mesleki bilgisini ve deneyimini altyapı,üstyapı,demiryolu ve köprü  kavramlarıyla özdeşleştirmeyi, bu özdeşliği, güven, uzmanlık ve sürdürülebilirlik ile bütünleştirmeyi temel vizyonu sayar.